Blog2023-11-15T15:09:12+01:00

BLOG

Ciekawe artykuły na temat fajerwerków

Największe i najsławniejsze fajerwerki na świecie

30 marca, 2023|

Pokazy fajerwerków są organizowane nie tylko z okazji Sylwestra – na całym świecie hucznie obchodzone są różne uroczystości o charakterze państwowym i nie tylko. Niektórzy miłośnicy sztucznych ogni pokonują ogromne odległości, aby móc uczestniczyć w zapierającym dech w piersiach pokazie. Co zatem warto zobaczyć?

Czym się kierować przy zakupie sztucznych ogni?

18 grudnia, 2022|

Fajerwerki to wyjątkowo atrakcyjna oprawa dla wielu różnych wydarzeń. Pokazy sztucznych ogni stały się obowiązkowym punktem wesel, imprez firmowych i różnych eventów. Aby samodzielnie przygotować spektakl fajerwerków, warto zaopatrzyć się w sztuczne ognie ze sprawdzonego źródła. Trzeba bowiem wiedzieć, że wyroby pirotechniczne muszą mieć odpowiednie oznaczenie, a kupowanie fajerwerków nieznanego pochodzenia może być niebezpieczne w skutkach.

Odpalamy petardy i wyrzutnie fajerwerków – abc bezpieczeństwa

30 września, 2022|

Pokaz fajerwerków to imponujące widowisko stanowiące punkt kulminacyjny wielu imprez masowych czy przyjęć okolicznościowych. Jednak wszystkie produkty, nawet zestawy do samodzielnego użytku, wymagają bardzo ostrożnego i odpowiedzialnego podejścia. W tym wpisie zebraliśmy najważniejsze zasady bezpiecznego odpalania petard, wyrzutni fajerwerków i innych wyrobów pirotechnicznych.

Na jakich imprezach warto robić pokazy sztucznych ogni?

18 lipca, 2022|

Ze wszelkich cudów prostej techniki fajerwerki stanowią jednej z najbardziej imponujących. Dlatego tak chętnie obserwujemy pokaz ogni sztucznych w różnych okolicznościach. Chociaż kojarzy nam się przede wszystkim z Nowym Rokiem, pasuje do każdej hucznej imprezy. Nie w każdych warunkach pokaz pirotechniczny jest jednak możliwy. Kiedy można robić oraz kiedy najlepiej robić pokaz fajerwerków piszemy w tym artykule.

Jakie rodzaje fajerwerków sprawdzą się jako urozmaicenie toru paintballowego?

9 maja, 2022|

Paintball to popularny rodzaj militarnej gry zespołowej, podczas której uczestnicy wcielają się w role walczących ze sobą przeciwnych drużyn. Gra polega na prowadzeniu pozorowanej walki. Używa się do tego specjalnych markerów, czyli urządzeń, które swoim wyglądem i zasadą działania są bardzo podobne do broni pneumatycznej. Ich kształt przypomina klasyczną broń strzelecką, ale w przeciwieństwie do niej – pod wpływem działania sprężonego powietrza albo dwutlenku węgla wyrzucana jest z niej nie prawdziwa amunicja, ale kolorowe kulki wypełnione barwnikiem spożywczym.

ABC bezpiecznego odpalania fajerwerków

6 maja, 2022|

Fajerwerki są znane i lubiane od wieków. To doskonały sposób na podkreślenie uroczystości wydarzenia albo uatrakcyjnienie imprezy. Ich wielobarwne, błyszczące pióropusze na nocnym niebie od wielu lat niezmiennie zachwycają ludzi na całym świecie. Mogą być punktem kulminacyjnym imprezy urodzinowej lub wesela. Niezależnie od okazji zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, przyciągając uwagę wszystkich gości i czarując ich niebywałym pięknem.

Impreza z fajerwerkami – kiedy musi być pozwolenie?

5 maja, 2022|

Fajerwerki potrafią podkreślić wyjątkowość każdej imprezy. Są oryginalną ozdobą i atrakcją, dzięki której świętowane wydarzenie nabiera zachwycającego blasku. Od wieków pokazy sztucznych ogni zapierają dech w piersiach i wprawiają wszystkich uczestników w podziw.

Kto może wykonywać publiczne pokazy sztucznych ogni?

4 maja, 2022|

Pokazy sztucznych ogni to punkt kulminacyjny wielu wydarzeń publicznych odbywających się w godzinach nocnych i wieczornych. Trudno wyobrazić sobie przywitanie Nowego Roku bez tego imponującego widowiska. Stanowią one również ważną część wielu innych imprez masowych i uroczystości. Kto może wykonywać publiczne pokazy sztucznych ogni i jakie warunki trzeba przy tym spełnić? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w dalszej części naszego wpisu.

Jaki zestaw fajerwerków kupić do samodzielnego odpalenia?

3 maja, 2022|

Fajerwerki to nieodłączny element każdej imprezy sylwestrowej. Pokazy sztucznych ogni organizowane są również podczas różnorodnych wydarzeń, takich jak np. wesela czy imprezy masowe. To fascynujące widowisko, które zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych, dostarczając wielu niezapomnianych wrażeń. Trzeba jednak pamiętać, że pokazy pirotechniczne powinny być obsługiwane wyłącznie przez profesjonalistów, którzy mają stosowne umiejętności i zachowują wszystkie niezbędne środki ostrożności. Nie oznacza to jednak, że nie można indywidualnie podjąć się tego wyzwania. Jest to możliwe za sprawą specjalnych zestawów do samodzielnego odpalania dostępnych w naszej hurtowni.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu fajerwerków?

2 maja, 2022|

Chociaż pokazy fajerwerków z zasady mają być przede wszystkim dobrą zabawą, to jednak trzeba pamiętać o tym, że przy odpalaniu sztucznych ogni zawsze należy zachować wyjątkową ostrożność. Tego rodzaju aktywności wymagają odpowiedzialnego podejścia, ostrożności oraz dbałości o bezpieczeństwo własne i najbliższego otoczenia. Już na etapie wyboru fajerwerków należy uwzględniać te kwestie. W tym wpisie podpowiadamy, na co zwracać uwagę podczas ich zakupu, aby mieć pewność, że produkty pochodzą ze sprawdzonego źródła i wyróżniają się wysoką jakością.

Jakie fajerwerki wybrać na wesele?

5 kwietnia, 2022|

Fajerwerki na weselu to atrakcja, która od wielu już lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to doskonałe zwieńczenie wyjątkowego wydarzenia, urozmaicenie przyjęcia i wzbudzenie zachwytu gości. Pokaz sztucznych ogni można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Możliwości w tym zakresie jest wiele, dlatego też każda Para Młoda znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

Jakie fajerwerki są najlepsze?

26 sierpnia, 2021|

Atrakcyjna oprawa wizualna może uświetnić każdą uroczystość, niezależnie do tego, czy będzie to huczne wesele, firmowy event czy otwarcie nowej inwestycji. Dobrze zorganizowany pokaz fajerwerków będzie wspaniałym wydarzeniem i odpowiednio przygotowany na długo zapadnie w pamięci widzów. Dobór poszczególnych materiałów oraz ich sekwencje trzeba powierzyć fachowcom, którzy przygotują łatwy w użyciu zestaw gwarantujący niepowtarzalne efekty. Przekonajmy się, jakie rodzaje fajerwerków są dostępne i o czym trzeba pamiętać przy ich używaniu.

Poznaj historię fajerwerków

25 sierpnia, 2021|

Któż nie lubi pięknych, wielokolorowych pióropuszy sztucznych ogni na nocnym niebie? Są zachwycającą ozdobą wyjątkowych imprez, stanowią też dopełnienie ważnych świąt i wydarzeń. Nie wszyscy miłośnicy fajerwerków zdają sobie jednak sprawę z tego, jak długą mają one historię. Jeżeli chcesz ją poznać, zapraszamy do lektury!

Pokazy fajerwerków

Poznaj piękno pokazów

Zachęcamy do współpracy

skontaktuj się z nami

Zachęcamy do współpracy

Skontaktuj się z nami

Przejdź do góry