Ze wszelkich cudów prostej techniki fajerwerki stanowią jednej z najbardziej imponujących. Dlatego tak chętnie obserwujemy pokaz ogni sztucznych w różnych okolicznościach. Chociaż kojarzy nam się przede wszystkim z Nowym Rokiem, pasuje do każdej hucznej imprezy. Nie w każdych warunkach pokaz pirotechniczny jest jednak możliwy. Kiedy można robić oraz kiedy najlepiej robić pokaz fajerwerków piszemy w tym artykule.

Kiedy można zorganizować pokaz sztucznych ogni?

Koniecznie trzeba pamiętać o podstawowej zasadzie – jeżeli w okolicy znajdują się gospodarstwa rolne ze zwierzętami, parki narodowe, siedliska ludzi, słowem miejsca, które instynktownie kojarzymy jako wymagające spokoju, nie można zorganizować pokazu fajerwerków. Gdy planujemy pokaz sztucznych ogni, w pobliżu nie mogą znajdować się także stacje paliw, samochody, zbiorniki z łatwopalnymi substancjami oraz oczywiście lotniska. Wiele miejsc znajduje się jednak w okolicy odpowiedniej na pokaz. Kiedy warto wykorzystać fajerwerki?

Para młoda z temperamentem, czyli pokaz fajerwerków na wesele

To nasza propozycja numer jeden – dlatego, że jest nietypowa. Czy nie nudzą się Wam już wesela wszystkie wyglądające tak samo? Powitanie Młodej Pary, białe kwiaty, pierwszy toast, pierwszy taniec, jakieś ciekawe danie o północy, podświetlony napis LOVE… Scenariusz za każdym razem tożsamy. Pokaz sztucznych ogni spowoduje, że goście nigdy go nie zapomną. Co więcej, to właśnie domy weselne często znajdują się właśnie w takiej okolicy, która na nie pozwala. Na co czekać?

Gdzie jeszcze można wykorzystać fajerwerki? Pokaz sztucznych ogni na wydarzeniu

Chcielibyśmy powiedzieć, że… wszędzie. Co do zasady. Niektórzy wyrażali chęć udekorowania pokazem sztucznych ogni stypy po własnym pogrzebie, ale prawdę mówiąc, poza wypadami wyjątkowymi – imprezy oznaczają świętowanie, a świętowanie to radość. Nic zaś nie oddaje radości tak jak kolorowy, głośny i piękny pokaz. A zatem: urodziny i rocznice dla osób prywatnych; imprezy firmowe i wydarzenia organizowane przez miasto, dni miasta, rocznice historyczne. To i więcej!

Zachęcamy do współpracy

skontaktuj się z nami

Zachęcamy do współpracy

Skontaktuj się z nami