Fajerwerki to nieodłączny element każdej imprezy sylwestrowej. Pokazy sztucznych ogni organizowane są również podczas różnorodnych wydarzeń, takich jak np. wesela czy imprezy masowe. To fascynujące widowisko, które zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych, dostarczając wielu niezapomnianych wrażeń. Trzeba jednak pamiętać, że pokazy pirotechniczne powinny być obsługiwane wyłącznie przez profesjonalistów, którzy mają stosowne umiejętności i zachowują wszystkie niezbędne środki ostrożności. Nie oznacza to jednak, że nie można indywidualnie podjąć się tego wyzwania. Jest to możliwe za sprawą specjalnych zestawów do samodzielnego odpalania dostępnych w naszej hurtowni.

Zestaw fajerwerków przygotowywany na specjalne życzenie

Pierwszą propozycją naszej hurtowni jest komplet sztucznych ogni, który przygotowywany jest na specjalne życzenie i zgodnie z indywidualnymi preferencjami zamawiającego. W tym przypadku Klient sam decyduje, jakie sztuczne ognie znajdą się w zestawie. W jego skład najczęściej wchodzi kilka lub kilkanaście elementów, głównie tortów, fontann oraz rakiet. Pozwala to na stworzenie pokazu w pełni dostosowanego do samodzielnie opracowanego scenariusza. Podczas pokazu dochodzi do kilku lub kilkunastu odpaleń, które mogą być obsługiwane przez jedną lub dwie osoby.

Gotowe zestawy do samodzielnego odpalenia

Nasza hurtownia zapewnia też zestaw fajerwerków przygotowany na palecie lub paletach. W każdym takim zestawie znajdują się fajerwerki i materiały połączone ze sobą systemem lontów i opóźniaczy. Wszystkie zapewniane elementy pozwalają na zorganizowanie oryginalnego pokazu sztucznych ogni zgodnie z dostosowanym do konkretnego, specjalnie ułożonego scenariusza i muzyki. W komplecie dostarczane są dwa lonty rezerwowe. Po jednorazowym odpaleniu odbywa się kilkuminutowe, spektakularne widowisko.

W każdym wariancie Klient otrzymuje szczegółowy instruktaż, instrukcję, mini mapkę, określenie proponowanej kolejności, opis zasad bezpieczeństwa i wszelką niezbędną pomoc ze strony naszej firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zestawów fajerwerków do samodzielnego odpalania lub złożyć zamówienie? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Zachęcamy do współpracy

skontaktuj się z nami

Zachęcamy do współpracy

Skontaktuj się z nami