Fajerwerki na weselu to atrakcja, która od wielu już lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to doskonałe zwieńczenie wyjątkowego wydarzenia, urozmaicenie przyjęcia i wzbudzenie zachwytu gości. Pokaz sztucznych ogni można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Możliwości w tym zakresie jest wiele, dlatego też każda Para Młoda znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

Fajerwerki do samodzielnego odpalania podczas wesela

Istnieje możliwość wykonania pokazu pirotechnicznego na własną rękę. Przeznaczone są do tego zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania dostępne w ofercie naszej hurtowni. Udostępniamy dwa rodzaje takich kompletów. Jednym z nich jest gotowy zestaw fajerwerków dostarczany na palecie lub paltach. W jego skład wchodzą fajerwerki i materiały połączone ze sobą systemem lontów i opóźniaczy. Decydując się na to rozwiązanie, będziesz mieć zapewniony oryginalny pokaz sztucznych ogni zgodny ze specjalnie ułożonym scenariuszem (uwzględniającym m.in. muzykę). Wariant ten wymaga tylko jednego odpalenia, które inicjuje kilkuminutowe widowisko.

Drugi oferowany zestaw sztucznych ogni tworzony jest na indywidualne zamówienie Klienta, a więc może być w pełni dostosowany do konkretnych potrzeb Pary Młodej. Możliwe jest wykonanie kilku lub kilkunastu elementów, np. tortów, fontann, rakiet itd. W tym przypadku dochodzi do kilku lub kilkunastu odpaleń, a zestaw może być obsługiwany przez jedną lub dwie osoby.

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania to bardzo chętnie wybierane rozwiązanie podczas przyjęć weselnych i innego rodzaju imprez okolicznościowych. Dostarczane są wraz z instruktażem, instrukcją, mini mapą, określeniem proponowanej kolejności, opisem zasad bezpieczeństwa. Osoba zajmująca się obsługą sztucznych ogni zobligowana jest do zapoznania się z dostarczonymi dokumentami. Zapewniamy też wszelką niezbędną pomoc przy samodzielnym przygotowywaniu pokazów.

Profesjonalny pokaz fajerwerków na weselu

Jeśli marzysz o tym, aby fajerwerki na weselu zapewniły spektakularne widowisko, możesz skorzystać z naszego wsparcia. Specjalizujemy się w organizacji niezwykłych pokazów pirotechnicznych, świadcząc usługi również na życzenie klientów indywidualnych. To doskonały sposób, aby zaskoczyć zaproszonych gości feerią kolorowego ognia na niebie, niezwykłymi formacjami barw sztucznych ogni i spektakularnymi dźwiękami eksplozji.

Podczas przyjęć weselnych najczęściej przygotowujemy małe i średnie widowiska pirotechniczne, które skierowane są do kilkudziesięciu- lub kilkusetosobowej widowni. Zastosowanie znajdują wówczas chińskie i japońskie fajerwerki o kalibrze od 20 mm do 100 mm. Czas trwania pokazu uzależniony jest od indywidualnego życzenia Pary Młodej.

Jesteś zainteresowany pokazem sztucznych ogni podczas wesela? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zachęcamy do współpracy

skontaktuj się z nami

Zachęcamy do współpracy

Skontaktuj się z nami