O FIRMIE

POL-EXPANCE

Pol-Expance to uznana w województwie zachodniopomorskim hurtownia fajerwerków oraz profesjonalny organizator pokazów pirotechnicznych. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1996 roku jako spółka cywilna braci Krzysztofa i Marka Kolasińskich. Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że w 2002 roku zmieniliśmy siedzibę firmy i mieścimy się w Kobylance pod Szczecinem.

Do dziś jesteśmy znani w całym regionie jako prężnie działająca hurtownia fajerwerków.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

Naszą specjalnością jest organizacja pokazów ogni sztucznych i fajerwerków. Pokazy pirotechniczne możemy wykonać w każdym rejonie naszego kraju. Możemy pochwalić się organizacją za naszym pośrednictwem ponad 100 widowisk rocznie. W połączeniu w kilkunastoletnim funkcjonowaniem w branży sprawia to, że możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem. Dbamy o jedyną w swoim rodzaju oprawę wizualną organizowanych wydarzeń. Naszym klientom oferujemy najwyższej klasy fajerwerki i sztuczne ognie, które będą źródłem niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Do naszej pracy pochodzimy z pasją i entuzjazmem. Dlatego wszystkie pokazy ogni sztucznych cechują się indywidualnym, dostosowanym do specyfiki każdego widowiska oraz niepowtarzalnym stylem. Zależy nam, by spełniać oczekiwania klientów, dlatego ze szczególną uwagą podchodzimy do realizacji każdego zlecenia.

Nasza hurtownia dysponuje bardzo szerokim asortymentem sztucznych ogni i fajerwerków. Można tutaj zakupić zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia i zorganizować swój własny i niepowtarzalny spektakl pirotechniczny. Wielkim powodzenie cieszą się fajerwerki na wesele lub inne uroczystości, które chcemy uświetnić spektakularnym pokazem sztucznych ogni. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej hurtowni oraz z naszymi możliwościami organizacji pokazów fajerwerków. Zapraszamy!

NIEZAPOMNIANE EMOCJE

NASZ TEAM

Krzysztof Kolasiński

Współwłaściciel

Erwina Kolasińska

Współwłaścicielka

Tomasz Ulikowski

Dyrektor

Barbara Siwicka

Kierownik sprzedaży

Ewa Kahl

Handlowiec
na rynek polski

Natalia Gładysz

Handlowiec
na rynek angielski

Urszula Foks

Magazynier

Tadeusz Kolasiński

Magazynier

Marek Kolasiński

Magazynier

Dawid Kolasiński

Magazynier

Robert Stasiak

Magazynier

Artur Gierczak

Magazynier

Patryk Ogłoza

Magazynier

POKAZY FAJERWERKÓW

Dzielimy emocje razem z Wami

Zachęcamy do współpracy

skontaktuj się z nami

Zachęcamy do współpracy

Skontaktuj się z nami